UK RU EN
Якісна кава - вдалий бізнес
Станьте нашим партнером та пропонуйте своїм клієнтам тільки свіжообсмажену каву найвищої якості. Зернова кава за оптовими цінами від Seven Fields забезпечить вашим відвідувачам та працівникам хороший настрій, а вам - успішний бізнес.
Запрошуємо до співпраці кав'ярні, ресторани та офіси

Якщо ви любите свою справу як і ми, і зацікавлені в тому, щоб ваші клієнти чи співробітники пили смачну та якісну каву, ми будемо раді з вами співпрацювати. Ми допоможемо вам обрати оптимальні сорти кави в зернах з нашого асортименту та доставимо по всій території України.

Ставши нашим партнером, ви можете бути впевнені у своєчасних поставках, належному сервісі та стабільності смаку. Наша натуральна зернова кава ідеально підійде для вашого бізнесу, адже ваші клієнти заслуговують на найвищу якість.

У всіх нас спільна мета - насолоджуватись смачною та запашною кавою. Ваша кав’ярня, ресторан чи офіс можуть почати співпрацювати з нами вже сьогодні. Заповніть форму нижче і ми підготуємо комерційну пропозицію, проконсультуємо у виборі зерна та надішлемо Вам безкоштовні зразки нашого продукту.

Станьте нашим партнером та отримайте свіжообсмажену зернову каву за розумною ціною

Адже ми:

  • контролюємо процес виробництва на всіх його етапах;
  • обираємо зелене зерно лише у надійних постачальників;
  • працюємо на професійному та сертифікованому обладнанні;
  • відповідально підходимо до процесу обсмажування зерен, проводимо капінги та дотримуємось кращих смакових показників;
  • гарантуємо кваліфіковане та своєчасне опрацювання вашого замовлення.

Контактуйте за номером:

+38 095 901-7-222

Форма для нових партнерів

Перед тим як підготувати комерційну пропозицію, ми б хотіли детальніше познайомитись з бізнесом нашого майбутнього партнера, саме тому просимо заповнити форму та вказати інформацію для знайомства.

Введіть ім'я *


Введіть назву компанії *


Введіть телефон *


Введіть email *


Введіть місто


Соц. мережі (фейсбук, інстаграм)